Proč nakupovat u nás?
5 % z hodnoty Vašeho nákupu bude odesláno na konto skalického útulku
Skvělé ceny
Možnost konzultace výběru kamene

Jedinečné autorské šperky

Poštovné od 49 Kč

Při nákupu
nad 1.500 Kč
poštovné ZDARMA
při platbě předem

Ke každé objednávce kamínek S - M zdarma

K objednávce nad 500 Kč kámen XXL zdarma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní informace

info@malachitovaskrinka.cz


Malachitová skříňka

e-shop

Eva Mrkusová

Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695

neplátce DPH

Podnikatel zapsán

v živnostenském rejstříku

MÚ Hodonín

telefon +420723381870O LÉČIVÝCH KAMENECH

Vážení přátelé kamenů a kamínků,

vítám Vás na našich stránkách. Využití kamenů jako léčebných nástrojů a nositelů energií je záležitost stará 3500 let. Uzdravování pomocí minerálů znala již první civilizace ve starém Egyptě, tato oblast ezoteriky je nedílnou součástí východních náboženství a kultur. Popularita léčivých kamenů stále roste. Investice do drahých kamenů je trvalá, jejich hodnota je relativně stálá. S postupem času se naleziště vyčerpávají a cena kamenů poroste.

V dnešní době klade společnost na člověka neustále vyšší nároky a požadavky, žijeme ve stresu a shonu, a proto hledáme úlevu v meditaci, pomoc v modlitbách a obracíme se k duchovnu. Nejlepším prostředkem k navození duševní pohody je nalezení vlastní správné cesty, způsobu očisty myšlenek od všeho negativního. K tomu nám pomáhají léčivé kameny.

Staňte se fanoušky naší Malachitové skříňky na Facebooku a budete mít přehled o našich novinkách!Aqua aura

12. 04. 2017 | Vše o kamenech

Šperky a drúzy pokovených křišťálů jsou velmi oblíbené nejen pro svůj efektní vzhled, ale také pro velmi silnou energii, kterou vyzařují. Víte, jak se aqua aura vyrábí?

celý článek

Jak rozeznat černé kameny?

11. 03. 2017 | Vše o kamenech

Onyx, skoryl, obsidián nebo gagát? Čtyři na první pohled stejné náramky. Jak je rozeznat?

celý článek

Tyrkys

09. 03. 2017 | Vše o kamenech

Tyrkys je drahý kámen ve starých kulturách využíván a ctěn jako ochranný talisman proti nehodám, úrazům a nepřirozené smrti.

celý článek

Proč se Malachitová skříňka jmenuje Malachitová skříňka

07. 02. 2017 | Malachitová skříňka

Často se mě přátelé i zákazníci ptají, proč se náš eshop jmenuje právě Malachitová skříňka. Někomu název připadne zbytečně dlouhý, jinému zase složitý kvůli diakritice. Proč se tedy Malachitová skříňka jmenuje Malachitová skříňka?

celý článek

Jak vybírat kameny

06. 02. 2017 | Vše o kamenech

Již ve starověkých civilizacích byly kameny používány k léčbě nebo jako amulety proti negativitě či nehodám. Jak si vybrat ten správný kámen?

celý článek

Čištění a dobíjení

30. 01. 2017 | Vše o kamenech

Způsob čištění a dobíjení je u každého kamene jiný. Některé kameny se rozpouští ve vodě, některé na slunci blednou, proto u každého kamene v katalogu naleznete informace o vhodném způsobu očisty a dobití energie. Jaká jsou však obecná pravidla pro práci s krystaly?

celý článek

Podporujeme útulek

29. 01. 2017 | Malachitová skříňka

Osud týraných, nechtěných a opuštěných zvířat nám není lhostejný. 5 % z každého Vašeho nákupu převádíme na konto skalického útulku, který je financován výhradně z darů. V našem eshopu můžete zakoupit produkty na podporu útulku, ze kterých jde 100 % zisku na účet útulku ve Skalici.

celý článek

Kameny podle zvěrokruhu

29. 01. 2017 | Vše o kamenech

Přiřazení kamene k jednotlivým znamením zvěrokruhu je spíše orientační. Literatura se v tomto ohledu často rozchází, obecně však platí, že kameny lze přiřadit elementům, které jednotlivým znamením vládnou. Podívejte se na přehled kamenů podle zodiaku.

celý článek