Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA


  1. Úvod
  2. Kameny podle znamení
  3. Váhy 23.9. - 23.10.
Slide

Váhy 23.9. - 23.10.

Váhy jsou vzdušné znamení ovlivněné planetou Venuše. Zrozenci Vah jsou jemné a chápající bytosti, elegantní a šarmantní společníci. Váhy mají estetické cítění, silnou intuici a empatii. Jsou to vyrovnané osobnosti a rození diplomaté, dokáží urovnávat spory či disharmonii a najít rovnováhu mezi opaky, mají smysl pro spravedlnost. Váhy se snaží s každým být zadobře, což může být považováno za pokrytectví, ale Vahám je vlastní s nikým se nepřít. Kritice mohou Váhy čelit také za svou nerozhodnost a nesamostatnost.

Kameny pro znamení Váhy

Podstatou přiřazení kamenů k jednotlivým znamením je jejich energetická vzájemnost a paralela mezi charakteristikou kamenů a znameními zvěrokruhu. V kategoriích jednotlivých znamení jsou uvedeny vždy tři hlavní léčivé kameny, které korespondují s charakterovými vlastnostmi zrozenců těchto znamení.

Často nás oslovují léčivé kameny, které nejsou přímo přiřazeny k našemu znamení. Tyto kameny si vybíráme intuicí a důvodem volby je vnitřní potřeba směřovat rozvoj či léčbu tam, kde cítíme nedostatek. Takové léčivé kameny přinesou rovnováhu a harmonii přesně tam, kam potřebujeme v daný okamžik, v jednotlivých kategoriích jsou popsány jako kameny harmonizační.

Základní léčivé kameny pro Váhy

Hematit je kamenem spravedlnosti a pravdy, ve Vahách podporuje jejich smysl pro rovnost. Hematit je kámen vnitřního klidu, pomáhá nastolit rovnováhu při pocitech rozpolcenosti kvůli potřebě Vah se s každým shodnout.

Magnezit pomáhá prosadit se, pro nekonfliktní Váhy je někdy těžké vyslovit svůj názor. Magnezit dodává sílu k překonání obav z případných konfliktů či konfrontací. Magnezit je také kámen podporující jemnost a smysl pro eleganci.

Antigorit rozvíjí emocionální inetligenci, ve Vahách podporuje demokratické smýlšení a umění naslouchat druhým, vcítit se a pochopit je. Antigorit odbourává citovou nejistotu.

Harmonizační kameny pro Váhy

Acháty jsou kameny pro sebedůvěru a odhodlání, pomáhají správně určit priority. Vahám činí problém se rozhodnout, hodí se pro ně acháty podporující ráznost a energičnost: achát Bahía, krajkový achát a achát botswanský páskovaný.

Malachit dodává smyslnost, ženskost a půvab. Také pomáhá Vahám projevit své postoje a otevřít se.

Akvamarín pomáhá v centru hrdla formulovat  a vyslovit argumenty. Je také kamenem přátelství a dobrých vztahů. Zrozenci Vah potřebují vztah, protože je pro ně obtížné žít o samotě, společnost blízkého člověka je pro ně životní nutností. Kameny pro vztahy jsou také beryl morganit, kunzitrůženín, rodonit či rodochrozit.

Červený nebo brekciový jaspis jsou kameny odvahy, dodají potřebné odhodlání pro upřímné vyslovení pravdy i za cenu boje. Zároveň dodávají vnitřní teplo a energii pro překonání potíží a překážek.

Kalcit je kámen sebeřízení, trpělivosti a víry v sebe sama.

Další kameny vhodné pro znamení Vah

Amazonit, ametyst, ametrín, angelit, apatit, avanturín, černý obsidián, heliotrop, chalcedon, chryzokol, iolit, lapis lazuli, lepidolit, mahagonový obsidián, měsíční kámen, nefrit, olivín, opál, prehnit, ryolit, sagenit, safír, sardonyx, shattuckit, sluneční kámen, smaragd, sokolí oko, topaz, rubelit.

 

Nezapomeňte koupit také originální krabičku se znamením Vah, v ní bude váš dárek dokonalý.  ❤️


 

Novinky z našeho blogu

Mnichov Mineralientage 2022
Mnichov Mineralientage 2022
I letos jsem se vydala do Mnichova na nejznámější a největší prodejní výstavu minerálů v Evropě. Co pěkného jsem pro vás přivězla, si přečtěte zde. číst celé
Dárek k nákupu
Dárek k nákupu
Ke každé objednávce přidáváme dáreček v podobě nějakého kamínku. Před Vánoci jsme pro Vás připravili něco speciálního. číst celé
Koncert pre útulok 2022
Koncert pre útulok 2022
Po dvouleté pauze se konečně opět koná benefiční Koncert pre útulok. Jak se Malachitová skříňka podílela letos? číst celé
Jak vybrat správnou délku náhrdelníku
Jak vybrat správnou délku náhrdelníku
Každá žena má jinou představu o optimální délce náhrdelníku. Jak budete své šperky nosit záleží na zvyku, na outfitu, příležitosti a také na ročním ob... číst celé

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz