Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA


  1. Úvod
  2. Kameny podle znamení
  3. Střelec 22.11. - 21.12.
Slide

Střelec 22.11. - 21.12.

Střelec je znamení elementu Ohně, vládne mu planeta Jupiter. Zrozenci tohoto znamení jsou optimisté, rychle se nadchnou pro své cíle a zapáleně k nim směřují. Jsou velmi společenští, mají mnoho aktivit, vnitřní neklid je stále popohání kupředu. Ve svých názorech jsou přímí a tím mohou působit na okolí netaktně či povýšenecky. Idealismus, nezávislost a touha po dobrodružství Střelcům komplikují vztahy. Střelci jsou velmi kreativní, dokážou své okolí motivovat a vést.

Kameny pro znamení Střelce

Podstatou přiřazení kamenů k jednotlivým znamením je jejich energetická vzájemnost a paralela mezi charakteristikou kamenů a znameními zvěrokruhu. V kategoriích jednotlivých znamení jsou uvedeny vždy tři hlavní kameny, které korespondují s charakterovými vlastnostmi zrozenců těchto znamení.

Často nás oslovují kameny, které nejsou přímo přiřazeny k našemu znamení. Tyto kameny si vybíráme intuicí a důvodem volby je vnitřní potřeba směřovat rozvoj či léčbu tam, kde cítíme nedostatek. Takové léčivé kameny přinesou rovnováhu a harmonii přesně tam, kam potřebujeme v daný okamžik, v jednotlivých kategoriích jsou popsány jako kameny harmonizační.

Základní léčivé kameny pro Střelce

Lapis lazuli je kámen pravdy a upřímnosti, která je pro Střelce bytostně důležitá. Lapis lazuli také umožňuje odhalit své vnitřní postoje, nelhat si do kapsy a postavit se, byť nepříjemné pravdě, čelem a najít řešení. Lapis je kamenem pro upevnění milostných vztahů.

Sodalit podporuje Střelcovu potřebu pojmenovávat věci, stavy, problémy. Sodalit jako kámen svobodné mysli pozitivně ovlivňuje vůdčí schopnosti Střelců, prostřednictvím přímé komunikace bez obalů a příkras jsou zrozenci tohoto ohňového znamení schopnými lídry i motivujícími kolegy.

Chalcedon rozvíjí Střelcovu kreativitu a intuici, jemné vlnky modrého chalcedonu usměrňují toky energií a myšlenek. Ohnivou hlavu střelčí tento jemný kámen zklidňuje, působí na nervy a tiší emoční napětí.

Harmonizační kameny pro Střelce

Tanzanit s akvamarínem jsou kameny pro společenský rozlet, navazování kontaktů a integrace do nových kolektivů či přizpůsobení se novým podmínkám při nějaké životní změně.

Sokolí oko je kámen vhledu, Střelci umožňuje přijmout vlastní slabiny. Střelec má díky svému idealismu  a potřebě hledat nové výzvy často rozpracovaných více úkolů a projektů, ale vždycky se mu nepovede záměr dokončit. Sokolí oko Střelce uzemňuje a pomáhá smířit se i s chybami.

Opál podpoří Střelcův rozlet, pomáhá plně využít den, dokončit rozběhnuté projekty. Pomáhá oprostit se od minulosti, neustrnout na místě, neustále se v životě posunovat.

Safír je kamenem věrné lásky, pomáhá Střelcům bránit se pokušení, tiší nežádoucí nutkavé pocity a myšlenky.

Topaz je kámen vedoucí Střelce k duchovnímu vývoji od velikášství a snobismu ke střídmosti a skromnosti, nebo dokonce k pomáhajícím činnostem nebo dobročinnosti.

Další kameny vhodné pro Střelce

Acháty, mechový achát, krajkový achát, peříčkový achát, amazonit, ametrín, angelit, ametyst, apatit, avanturín, dumortierit, heliotrop, korál, kyanit, láva, liberit, růženín, serafinit, sluneční kámen, čaroit, obsidiánygranátiolitmalachitobsidián sněhová vločkapietersitrodochrozitrubínrubín v zoisiturubín ve fuchsiturůžový turmalíntektittyrkyszáhněda, sugilit, tanzanit, zoisit, melounový turmalín, skoryl.

 

Nezapomeňte koupit také originální krabičku se znamením Střelce, v ní bude váš dárek dokonalý.  ❤️

Novinky z našeho blogu

Mnichov Mineralientage 2022
Mnichov Mineralientage 2022
I letos jsem se vydala do Mnichova na nejznámější a největší prodejní výstavu minerálů v Evropě. Co pěkného jsem pro vás přivězla, si přečtěte zde. číst celé
Dárek k nákupu
Dárek k nákupu
Ke každé objednávce přidáváme dáreček v podobě nějakého kamínku. Před Vánoci jsme pro Vás připravili něco speciálního. číst celé
Koncert pre útulok 2022
Koncert pre útulok 2022
Po dvouleté pauze se konečně opět koná benefiční Koncert pre útulok. Jak se Malachitová skříňka podílela letos? číst celé
Jak vybrat správnou délku náhrdelníku
Jak vybrat správnou délku náhrdelníku
Každá žena má jinou představu o optimální délce náhrdelníku. Jak budete své šperky nosit záleží na zvyku, na outfitu, příležitosti a také na ročním ob... číst celé

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz