Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA


  1. Úvod
  2. Kameny podle znamení
  3. Štír 23.10. - 22.11.
Slide

Štír 23.10. - 22.11.

Štír je znamení elementu Vody a planety Pluta. Zrozenci Štíra jsou silné osobnosti, jsou bystří, inteligentní a nápadití. Štíři jsou dobrými přáteli, vtipnými společníky a přitom působí skromně. Ve svých vztazích jsou věrní a vytrvalí, dovedou se obětovat pro rodinu a přátele. Štíři jsou přitažliví a charismatičtí lidé, ale neradi ventilují své pocity, působí záhadně až neprůhledně. Negativem tohoto znamení je jeho potřeba dávat najevo svou převahu nad ostatními, Štíři umí vést své touhy do krajností, mají rádi obdiv a prahnou po uznání.

Kameny pro znamení Štíra

Podstatou přiřazení kamenů k jednotlivým znamením je jejich energetická vzájemnost a paralela mezi charakteristikou kamenů a znameními zvěrokruhu. V kategoriích jednotlivých znamení jsou uvedeny vždy tři hlavní léčivé kameny, které korespondují s charakterovými vlastnostmi zrozenců těchto znamení.

Často nás oslovují léčivé kameny, které nejsou přímo přiřazeny k našemu znamení. Tyto kameny si vybíráme intuicí a důvodem volby je vnitřní potřeba směřovat rozvoj či léčbu tam, kde cítíme nedostatek. Takové léčivé kameny přinesou rovnováhu a harmonii přesně tam, kam potřebujeme v daný okamžik, v jednotlivých kategoriích jsou popsány jako kameny harmonizační.

Základní kameny pro Štíra

Malachit je kámen vášně a smyslnosti, která je Štírům vlastní. Malachit pomáhá rozvíjet ženský princip, dodává přirozenou přitažlivost a sex appeal.

Obsidiány jsou kameny se silnou energií, působí tajemně a budí respekt. Vločkový obsidián uvádí do rovnováhy štíří skromnost s ctižádostí. Černý obsidián udržuje Štírův vnitřní oheň a entuziasmus. Mahagonový obsidián je kamenem jeho bystrého úsudku.

Labradorit navozuje vnitřní klid. Štír své emoce příliš neprojevuje, nosí je v sobě, a to může být příčinou sžíravých myšlenek a neklidných vnitřních pocitů.

Harmonizační kameny pro Štíra

Granát usměrňuje přílišnou nežádoucí sexualitu, pomáhá Štírovi orientovat se ve svých emocích a nenechat se ovlivňovat nízkými pudy. Podobný vliv má také korál.

Hematit dodává Štírovi sílu a energii, podporuje smysl pro spravedlnost. Pomáhá zbavit se strachu, pocitu křivdy a hněvu, posiluje sebevědomí.

Měsíční kámen působí v oblasti rozvoje emocionální inteligence. Odstraňuje sevřenost a úzkost pramenící z neventilovaných citů, navozuje rovnováhu v oblasti emocí.

Rodochrozit pomáhá Štírům prolomit emocionální uzavřenost, projevit své city, vyslovit je, pojmenovat. Mírní štíří soutěživost a urputnost či  nutkavé chování.

Křišťál s turmalínem odstraňuje negativitu, potlačuje utkvělé myšlenky plynoucí z pocitů nedostatečnosti a pochybností, což se u Štírů projevuje jako potřeba převahy a neustálé kontroly nad ostatními.

Další kameny pro znamení Štíra

Akvamarín, achát krajkový, achát ohnivý, aktinolit, amazonit, ametyst, čaroit, diopsid, chryzopras, chryzokoliolit, jantar, karneol, sardonyx, larimar, morganit, nefrit, onyx, opalit, smaragd, křišťálmagnezit, ohnivý achát, pietersit, prehnit, rodonit, ryolit, safír, tektit, rubelit,perly, selenit, rubín, topaz, tyrkys, unakit, černý turmalín.

 

Nezapomeňte koupit také originální krabičku se znamením Štíra, v ní bude váš dárek dokonalý.  ❤️

Novinky z našeho blogu

Sleva 25% na vše
Sleva 25% na vše
ráda bych vám představila úžasnou akci, nyní nabízíme veškeré zboží se slevou ve výši 25 %. ♥ Akce platí pouze do 31. května 2023. To je ta správná př... číst celé
Mnichov Mineralientage 2022
Mnichov Mineralientage 2022
I letos jsem se vydala do Mnichova na nejznámější a největší prodejní výstavu minerálů v Evropě. Co pěkného jsem pro vás přivězla, si přečtěte zde. číst celé
Dárek k nákupu
Dárek k nákupu
Ke každé objednávce přidáváme dáreček v podobě nějakého kamínku. Před Vánoci jsme pro Vás připravili něco speciálního. číst celé
Koncert pre útulok 2022
Koncert pre útulok 2022
Po dvouleté pauze se konečně opět koná benefiční Koncert pre útulok. Jak se Malachitová skříňka podílela letos? číst celé

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz