Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA


  1. Úvod
  2. Kameny podle znamení
  3. Ryby 18.2. - 20.3.
Slide

Ryby 18.2. - 20.3.

Ryby jsou vodní znamení ovlivněné planetami Jupiter a Neptun. Zrozenci tohoto znamení jsou osoby citlivé a vnímavé, mají obrovskou fantazii, často mívají léčitelské či jasnovidecké schopnosti, jejich inteligence je vysoce nadprůměrná. Ryby jsou empatické a dokážou se pro druhého obětovat, přizpůsobují svůj život potřebám jiných, jsou snadno ovlivnitelné. Lidé narození ve znamení Ryb bývají často velmi plaší, působí bezradně, sociální interakce jim dělají problémy. Nejsou příliš praktičtí a nepotrpí si na pořádek a řád.

Kameny pro znamení Ryb

Podstatou přiřazení kamenů k jednotlivým znamením je jejich energetická vzájemnost a paralela mezi charakteristikou kamenů a znameními zvěrokruhu. V kategoriích jednotlivých znamení jsou uvedeny vždy tři hlavní léčivé kameny, které korespondují s charakterovými vlastnostmi zrozenců těchto znamení.

Často nás oslovují kameny, které nejsou přímo přiřazeny k našemu znamení. Tyto kameny si vybíráme intuicí a důvodem volby je vnitřní potřeba směřovat rozvoj či léčbu tam, kde cítíme nedostatek. Takové léčivé kameny přinesou rovnováhu a harmonii přesně tam, kam potřebujeme v daný okamžik, v jednotlivých kategoriích jsou popsány jako kameny harmonizační.

Základní kameny pro Ryby

Antigorit přináší vnitřní klid a rovnováhu, Ryby potřebují překonat nejistotu a musí se ujišťovat, že je vše v pořádku. Jadeit pomáhá Rybám myslet také na sebe, ne jen se neustále přizpůsobovat okolnostem.

Fluorit je kámen géniů, rozvíjí duševní schopnosti intuice a jasnovidectví. Fluorit působí proti bezradnosti a zmatku, pomáhá orientaci a soustředění. Odstraňuje psychické bloky a zábrany, je ochranným kamenem proti negativitě.

Akvamarín dodává Rybám sílu živlu Vody. Přináší Rybám odpovědnost za vlastní život, pomáhá jim ukázat své schopnosti a předvést se, neplácat se na suchu v sebelítosti a odevzdanosti.

Harmonizační kameny pro Ryby

Ametyst potlačuje sklon Ryb k sebepoškozování, které se projevuje třeba tichým trpěním manipulátora či neúctou k vlastnímu tělu i sebevědomí. Ametyst je kámen proti závislostem, pomáhá překonávat pokušení a posiluje vůli.

Tyrkys nebo chryzokol jsou kameny odhodlání a odvahy, dodávají Rybám potřebnou sílu k dokončení cílů, úkolů, studia. Mírní ovlivnitelnost zrozenců Ryb, pomáhají jim stát si pevně za svými názory.

Měsíční kámen podporuje v Rybách jejich senzualitu a uvědomění si vlastních předností a schopností. Ryby mohou mít problémy s pocity křivdy či se sebelítostnými a mučednickými postoji. Měsíční kámen jemně navozuje emocionální stabilitu a dodává zrozenkyním Ryb pocit vlastní výjimečnosti a ženskosti.

Serafinit je kámen pro léčbu citových zranění, pomáhá podobně jako měsíční kámen nalézt ztracené sebevědomí.

Kunzit pomáhá Rybám v duchovním i citovém rozvoji. Pomáhá jim bránit se manipulaci a útokům, ochraňuje diskrétní zónu.

Další kameny vhodné pro Ryby

Achát krajkový, aktinolit, apatit, epidot, iolit, čaroithematitheliotropchryzotiljaspis brekciový, jaspis červený, kalcit, korál, kyanitlabradorit, larimar, nefrit, opalit, perly, selenitsluneční kámen, sugilit, topaz, melounový turmalín,unakit.

 

Nezapomeňte koupit také originální krabičku se znamením Ryb, v ní bude váš dárek dokonalý.  ❤️

Novinky z našeho blogu

Sleva 25% na vše
Sleva 25% na vše
ráda bych vám představila úžasnou akci, nyní nabízíme veškeré zboží se slevou ve výši 25 %. ♥ Akce platí pouze do 31. května 2023. To je ta správná př... číst celé
Mnichov Mineralientage 2022
Mnichov Mineralientage 2022
I letos jsem se vydala do Mnichova na nejznámější a největší prodejní výstavu minerálů v Evropě. Co pěkného jsem pro vás přivězla, si přečtěte zde. číst celé
Dárek k nákupu
Dárek k nákupu
Ke každé objednávce přidáváme dáreček v podobě nějakého kamínku. Před Vánoci jsme pro Vás připravili něco speciálního. číst celé
Koncert pre útulok 2022
Koncert pre útulok 2022
Po dvouleté pauze se konečně opět koná benefiční Koncert pre útulok. Jak se Malachitová skříňka podílela letos? číst celé

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz