Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA


  1. Úvod
  2. Kameny podle znamení
  3. Lev 22.7. - 23.8.
Slide

Lev 22.7. - 23.8.

Ohnivé znamení Lva je ovládáno Sluncem. Lidé narození v tomto znamení jsou vůdčí osobnosti, oplývají přirozenou autoritou. Lvi jsou společenští, přátelští a veselí lidé. Jsou velmi soutěživí, mají potřebu ve všem vynikat a vítězit, často pak působí pyšně a samolibě. Tvrdě si jdou za svými cíli a také jich dosáhnou. Lev je znamení jedinečné, ale ve svém chování jde často do extrémů a může tak lehce sklouznout do nechtěných poloh.

Kameny pro znamení Lva

Podstatou přiřazení kamenů k jednotlivým znamením je jejich energetická vzájemnost a paralela mezi charakteristikou kamenů a znameními zvěrokruhu. V kategoriích jednotlivých znamení jsou uvedeny vždy tři hlavní léčivé kameny, které korespondují s charakterovými vlastnostmi zrozenců těchto znamení.

Často nás oslovují léčivé kameny, které nejsou přímo přiřazeny k našemu znamení. Tyto kameny si vybíráme intuicí a důvodem volby je vnitřní potřeba směřovat rozvoj či léčbu tam, kde cítíme nedostatek. Takové léčivé kameny přinesou rovnováhu a harmonii přesně tam, kam potřebujeme v daný okamžik, v jednotlivých kategoriích jsou popsány jako kameny harmonizační.

Základní kameny pro Lva

Křišťál je kámen rozvíjející kreativní myšlení, přináší svěží energii a pomáhá Lvům k dosažení vytyčených cílů. Lvi se potřebují realizovat skrze vedení jiných, křišťál jim dodá vnitřní sílu.

Podobně působí žlutá varieta křemene citrín. Kámen nesoucí energii Slunce povzbuzuje lví individualitu, jedinečnost a sebevědomí. Zesiluje potřebu svobodného vyjádření a pomáhá překonávat překážky na cestě za úspěchem.

Granát je kámen umocňující vlastnosti Lva, a to jak duchovní: rozhodnost, podnikavost, kreativita, velkorysost a charisma, tak i jeho typické fyzické projevy: přirozená elegance, sexuální přitažlivost nebo fyzická síla.

Harmonizační kameny pro Lva

Kunzit je kamenem skromnosti, potlačuje lví ješitnost, domýšlivost, pýchu a tlumí přebujelé ego. Lvi jsou často velmi dominantní ve vztazích a kunzit jim pomáhá být lepším partnerem, pochopit toho druhého a vcítit se.

Opál dodá Lvům potřebnou empatii. Lvi totiž od druhých očekávají maximum a tlačí na své okolí.

Melounový turmalín symbolizuje polaritu, dva principy, které je potřeba uvést do rovnováhy.

Růženín rozvíjí umělecké sklony a smysl pro etiku a slušnost, potlačuje tedy právě ty časté lví tendence přechodu od kladu k záporu: autorita se může změnit na aroganci, sebevědomí v egocentrismus a neustálou potřebu obdivu, vůdcovství na despotismus, apod.

Pyrit je kamenem diplomatického jednání, Lvi jsou vnímaví a bystří, ale často se nedokážou přenést přes nějaké ústupky a kompromisy, vnímají je jako prohru. Pyrit je také kamenem prosperity, přitahuje peníze, Lvi mají rádi pohodlný život v luxusu.

Karneol je vhodný především pro zrozenkyně Lva, je spojen s pohlavními orgány , zahřívá končetiny a řeší typicky ženské zdravotní potíže. Uvádí do rovnováhy čakru solar plexu, což je důležité pro vztahy Lvice s okolím. Ženy Lvice jsou obvykle přirozeně krásné a od svého okolí či partnera očekávají, že se k nim bude chovat jako k bohyni. Karneol odstraňuje pocity neuznání, křivdy a nepochopení.

Další kameny vhodné pro znamení Lva

Amazonit, avanturín, býčí okogagát, heliotrop, hematit, chryzopras, lávajantarkalcitkřišťál s turmalínemlabradoritmalachit, mahagonový obsidián, morganit, pyrit, ohnivý achát, onyx, rodochrozit, sluneční kámen, rubín, sagenit,  antigorit, smaragdsokolí okošungittopaztygří okotyrkys, zirkon.

 

Nezapomeňte koupit také originální krabičku se znamením Lva, v ní bude váš dárek dokonalý.  ❤️

Novinky z našeho blogu

Mnichov Mineralientage 2022
Mnichov Mineralientage 2022
I letos jsem se vydala do Mnichova na nejznámější a největší prodejní výstavu minerálů v Evropě. Co pěkného jsem pro vás přivězla, si přečtěte zde. číst celé
Dárek k nákupu
Dárek k nákupu
Ke každé objednávce přidáváme dáreček v podobě nějakého kamínku. Před Vánoci jsme pro Vás připravili něco speciálního. číst celé
Koncert pre útulok 2022
Koncert pre útulok 2022
Po dvouleté pauze se konečně opět koná benefiční Koncert pre útulok. Jak se Malachitová skříňka podílela letos? číst celé
Jak vybrat správnou délku náhrdelníku
Jak vybrat správnou délku náhrdelníku
Každá žena má jinou představu o optimální délce náhrdelníku. Jak budete své šperky nosit záleží na zvyku, na outfitu, příležitosti a také na ročním ob... číst celé

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz